اخبار صادق سلمانی

این صفحه را برای اطلاع‌رسانی منسجم و دقیق فعالیت‌هایم ایجاد کرده‌ام. حس می‌کنم گزارش کوتاهی از فعالیت‌هایم لایه‌های دیگری را به رابطۀ من و شما اضافه کند.

۱۲ اسفند ۱۳۹۷: کتاب چاه آزمایی کاربردی چاپ شد!

بعد از ماه‌ها تلاش برای نگارش و چاپ این کتاب، بالاخره امروز بخشی از کتاب‌ها به دستم رسید و امکان ارسال پستی کتاب‌ها از طریق همین وبسایت فراهم شده است. برای تهیه کتاب به این لینک مراجعه کنید.

۳۰ بهمن ۱۳۹۷: رفع اشکال رایگان ویدئوهای بهره‌برداری و نرم‌افزار سفیر

پس از انتشار ویدئوهای متعدد درسی و نرم‌افزاری در وبسایت پرومایزر، تصمیم گرفتم جهت رضایت بیشتر شما از ویدئوها و تکمیل یادگیری‌تان، فعلاً در مرحله اول دو مورد زیر را در سایت اجرا کنیم:

۱) طرح رفع اشکال درس بهره‌برداری: دانشجویانی که ویدئوهای درس بهره‌برداری (این لینک) را تهیه کرده‌اند، می‌توانند سوالات درسی و کنکوری خود را به آدرس ایمیل salmani.sgh@gmail.com ارسال کنند تا مشاور سایت در اسرع وقت به شما پاسخ کاملی بدهد. فقط دقت کنید که در این طرح قرار نیست همورک خودتان را برای ما ارسال کنید، صرفاً رفع اشکال درسی خواهد بود.

۲) طرح رفع اشکال نرم‌افزار چاه‌آزمایی سفیر: دوستان عزیزی که ویدئوهای نرم‌افزار سفیر (این لینک) را تهیه کرده‌اند، می‌توانند سوالات نرم‌افزاری خود را به آدرس ایمیل salmani.sgh@gmail.com ارسال کنند تا بنده (صادق سلمانی) در اسرع وقت به شما پاسخ کاملی بدهم. همچنین اگر تمرین یا پروژه دانشگاهی و صنعتی نیز دارید می‌توانید با مشاوره گروه چاه‌آزمایی وبسایت به اجرای آن‌ها بپردازید.

پاسخگویی به سوالات کاملاً رایگان است و به عنوان هدیه ما در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code