طرح مشاوره و آموزش درس چاه‌آزمایی جهت شرکت در کنکور ارشد و دکترا مهندسی نفت (بدون نیاز به کلاس و استاد)

در این طرح هم آموزش‌های کاربردی (کتاب + ویدئو) دریافت می‌کنید و هم مشاوره و پاسخ‌گویی به سوالات درسی

از آنجایی که خودم همیشه از حضور در کلاس درس نفرت داشته‌ام و خودخوانی را بهترین روش یادگیری می‌دانم، از سال ۹۳ تا کنون در این فکر بوده‌ام که چکار میشه کرد تا بساط تمام کلاس‌های حضوری در دانشگاه‌ها و موسسات برچیده بشه و دانشجویان تمام نیازهای علمی خود را به صورت آنلاین برطرف کنند!

البته من شخصاً دو ترم حل تمرین (TA) درس چاه‌آزمایی برای دانشجویان ترم ۷ دانشکده نفت اهواز بوده‌ام و تجربه تدریس حضوری را هم دارم ولی هیچ چیز جای آموزش آنلاین را نمیتونه بگیره.

سال ۹۴ شروع به نگارش کتاب چاه‌آزمایی کردم که خوشبختانه اسفندماه سال ۹۷ به چاپ رسید. همچنین ویدئوهای آموزش درس چاه‌آزمایی را که بیش از ۱۱ ساعت است در سال ۹۷ ضبط و در وبسایتم قرار دادم.

پس با این دو کار (کتاب + ویدئو) من تمام نیازهای دانشجویان را برای درس چاه‌آزمایی برطرف کردم و امروز با اطمینان می‌گویم که شما با مطالعه این دو منبع قادر به پاسخ‌گویی به تمام سوالات درس چاه‌آزمایی در کنکور ارشد و دکترا خواهید بود و تضمین می‌کنم که درصد شما ۱۰۰ درصد خواهد بود. این کتاب همچنین برای تمام کسانی که قصد آمادگی برا مصاحبه‌های شغلی را دارند نیز بسیار مناسب است.

کتاب چاه‌آزمایی کاربردی + ویدئوهای آموزش چاه‌آزمایی + مشاوره + پاسخ‌گویی به سوالات درس چاه‌آزمایی تا روز کنکور: ۳۱۲ هزار تومان

تهیه همزمان کتاب + ویدئوهای درس ولتست با تخفیف ۲۵ درصدی (به همراه مشاوره درسی): ۱۱۹ هزار تومان

خرید کتاب چاه‌آزمایی کاربردی(به همراه مشاوره درسی): ۷۰ هزار تومان (پست رایگان)

تهیه ویدئوهای آموزش درس ولتست (به همراه مشاوره درسی): ۷۸ هزار تومان

(مشاهده نمونه ویدئوها و توضیحات بیشتر در مورد ویدئوهای درس چاه‌آزمایی)

نحوه مطالعه درس چاه آزمایی برای کنکور ارشد و دکترای مهندسی نفت:

۱. ترسیم برنامه مطالعاتی برای درس چاه آزمایی توسط صادق سلمانی و مشاوره و پاسخ گویی به سوالات درسی

۲. ابتدا باید مرور سریعی بر درس مخزن یک و همچنین درس معادلات دیفرانسیل داشته باشید. البته هر مبحثی از این دو درس که پیش نیاز درس چاه‌آزمایی هستند را من در فصول ابتدایی “کتاب چاه‌آزمایی کاربردی” آورده‌ام و شما نیازی به مرور آن دو درس برای شروع درس چاه‌آزمایی نخواهید داشت.

۳. سوالات کنکورهای ارشد و دکترای سال‌های ۹۳ تا ۹۸ را به دقت بررسی کنید تا متوجه شوید که طراحان بیشتر روی چه مباحثی تمرکز کرده‌اند. این کار به شما خط مشی مشخصی برای مطالعه درس چاه‌آزمایی خواهد داد. این کار را نیز در طرح آموزش – مشاوره درس چاه‌آزمایی خودم انجام داده‌ام. خیالتان راحت 🙂

۴. یازده ساعت ویدئوهای آموزشی درس چاه‌آزمایی را با دقت مشاهده کنید. نیازی به جزوه‌نویسی نیست. من در برنامه مشاوره به شما خواهم گفت که هر ویدئو مرتبط با کدام صفحات کتاب چاه‌آزمایی کاربردی است. بنابراین شما با صرف زمان بسیار اندک قادر به مطالعه مفاهیم و مباحث مهم درس چاه‌آزمایی خواهید بود.

۵. پس از اتمام مشاهده ویدئوها، حال باید کتاب چاه‌آزمایی کاربردی را باز کرده و از صفحه اول آن شروع به مطالعه کنید. دقت کنید که مطالعه فصول ۲۰، ۲۱ و ۲۲ برای داوطلبان کنکور ارشد و دکترا اصلا نیازی نیست! هر آن چیزی که در کتاب نوشته شده مهم است و از هیچ نکته و مطلبی سرسری نگذرید. به تمام سوالات درسی شما در طرح مشاوره پاسخ داده خواهد شد.

۶. شرکت در کنکور و کسب درصد ۱۰۰. این حرف تضمینی است.

 

همین الآن یک پیام به من بدهید:

آیدی تلگرام

ایمیل: salmani.sgh@gmail.com

(ظرفت مدت حداکثر ۱۲ ساعت جواب خواهم داد)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code