دوره آنلاین آموزش نرم‌افزار سفیر

سال گذشته یک دوره آنلاین آموزش سفیر در کانال تلگرام برگزار کردم و یک سری فایل‌ها را فقط با دوستانی که در این دوره شرکت کرده‌اند به اشتراک گذاشتم.

سال گذشته یک دوره آنلاین آموزش سفیر در کانال تلگرام برگزار کردم و یک سری فایل‌ها را فقط با دوستانی که در این دوره شرکت کرده‌ بودند به اشتراک گذاشتم. فایل‌هایی که در ویدئوهای مربوط به آموزش سفیر که در سایت قرار داده ام (این لینک) نیست و تا این لحظه فقط به دوستان این دوره داده‌ام. تقریبا هر چیزی برای یادگیری سفیر نیاز بود در اختیارشان گذاشتم و هیچ جای دیگری هم نمی‌توانید این محتواهایی که درست کردم را پیدا کنید. کاملاً یونیک و کاربردی هستند. ضمناً تمرین و همورک هم در این دوره داشتیم.

قصد دارم به زودی این دوره را آپدیت اساسی کنم و هر آنچه در مورد یادگیری سفیر نیاز دارید را در اختیارتان می‌گذارم. دوره هم آنلاین هست و شما برای همیشه به منابع و آموزش‌ها دسترسی خواهید داشت.

در این دوره شما در کانالی عضو می‌شوید که ابتدا ویدئوهای آموزش سفیر به صورت کامل و به ترتیب در کانال قرار داده شده است. در حین دوره شما باید مثال‌ها و تمرین‌های مختلفی را اجرا کنید و جواب تمرین‌ها نیز در کانال قرار داده شده اند. این دوره یک مزیت ویژه دارد و آن هم ارائه اختصاصی حدود ۲۵۰ اسلاید آموزش سفیر هست و فقط در همین کانال آن‌ها را به اشتراک گذاشته‌ام. پس از گذراندن این دوره بدون شک شما بسیار بر نرم‌افزار سفیر مسلط خواهید بود و من تضمین می‌کنم که کامل‌تر از این آموزش در هیچ جایی نخواهید دید. علاوه بر این‌ها کتاب چاه‌آزمایی کاربردی صادق سلمانی نیز که در برگیرنده مطالب بسیار کاربردی جهت تفسیر داده‌های چاه‌آزمایی هست به شما تقدیم خواهد شد.

مدرس: صادق سلمانی

هزینه دوره: ۲۲۰ هزار تومان

تاریخ شروع دوره: ۱ مرداد ۹۸

محتوایی که پس از ثبت نام در دوره در اختیار شما قرار می گیرد:

  • پشتیانی و پاسخگویی به تمام سوالات حتی پس از اتمام دوره توسط صادق سلمانی
  • ۲۵۰ اسلاید آموزش نرم‌افزار سفیر که تا به حال هیچ جایی به اشتراک نگذاشته‌ام.
  • حدود ۴ ساعت ویدئوی آموزش نرم‌افزار سفیر
  • کتاب چاه‌آزمایی کاربردی (رفرنس این دوره این کتاب می‌باشد)
  • یک فایل بسیار کاربردی به عنوان هدیه

دانلود نمونه‌ای از اسلایدهای تهیه شده مخصوص این دوره

تذکر مهم: دوستانی که قبلا کتاب چاه‌آزمایی یا ویدئوهای سفیر را تهیه کرده‌اند می‌توانند با هزینه ۱۸۰ هزار تومان در دوره شرکت کنند. اگر هم هر دو را قبلا تهیه کرده‌اید تنها با هزینه ۱۵۰ هزار تومان می‌توانید در دوره شرکت کنید. 

دقت داشته باشید که ویدئوهایی که در این دوره در اختیار شما قرار می‌گیرد صرفا ویدئوهای مرتبط با محصول آموزش ویدئویی نرم‌افزار سفیر نمی‌باشد، بلکه قصد دارم تعداد بیشتری ویدئوی جدید ضبط کنم و برای اولین بار در این دوره در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت.

این دوره حتی با ثبت نام ۱ نفر نیز شروع خواهد شد.


دانلود و نصب نرم‌افزار چاه‌آزمایی سفیر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code