به زودی: چاپ دوم کتاب چاه‌آزمایی صادق سلمانی

کتاب چاه آزمایی صادق سلمانی

چاپ اول کتاب چاه آزمایی صادق سلمانی اسفندماه ۱۳۹۸ وارد بازار شد و مسئولیت معرفی و پخش ۱۰۰ جلد از کتاب به عهده خود من بود که خوشبختانه در مدت کوتاهی تمام صد جلد به پایان رسید و از آن به بعد فایل pdf کتاب را در سایت منتشر کردم.

خیلی از دوستان با فایل های pdf احساس راحتی ندارند و بارها از من خواسته اند که نسخه چاپی کتاب چاه آزمایی را در اختیارشان قرار بدهم. واقعیت این هست که مطالعه نسخه چاپی و سر و کار داشتن با کاغذ و امکان هایلایت و حاشیه نویسی یک چیز دیگری است!

به همین خاطر امروز مورخ ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ با هماهنگی با انتشارات ترآوا برنامه ریزی جهت چاپ مجدد کتاب چاه آزمایی انجام پذیرفت و به زودی نسخه های جدید کتاب در اختیار همه دانشجویان و مهندسان نفت قرار خواهد گرفت.

اگر قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی نفت سال ۱۴۰۱ را دارید، پیشنهاد من برای درس چاه آزمایی فقط و فقط کتاب چاه آزمایی خودم هست.

اگر در حال کار با نرم افزار سفیر هستید و می خواهید بر مفاهیم و تکنیک های پشت نرم افزار مسلط شوید، باز هم مطالعه دقیق کتاب چاه آزمایی صادق سلمانی را توصیه می کنم.

کتاب چاه آزمایی صادق سلمانی

در صورتیکه می خواهید زودتر از سایر دوستان از چاپ کتاب مطلع شوید، شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خودتان را برای من پیامک کنید.

صادق سلمانی | ۰۹۱۳۳۲۰۴۵۴۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code