بلاگ

جزوه زبان انگلیسی (ویژه کنکور، آزمون‌های استخدامی و مهاجرت)

زبان انگلیسی کنکور نفت

طی سالیان اخیر که با دوستان و دانشجویان فراوانی هم کلام شده ام، زبان انگلیسی دغدغه بسیاری از آن ها بوده است. به عنوان مثال یکی از شروط اصلی برای افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند، داشتن نمره زبان بین المللی تافل تا آیلتس است.

یکی از اساسی ترین و سخت ترین قسمت ها برای رسیدن به این هدف، شروع مسیر با تقویت گرامر و دایره واژگان می باشد. همچنین زبان انگلیسی در سالیان گذشته جزو یکی از موارد امتحانی کنکورهای کارشناسی ارشد، دکترا و آزمون های استخدامی بوده است.

بسیاری از عزیزان با توجه به پایه ضعیف خود و گستردگی منابع، این درس را حذف کرده و ریسک زیادی برای قبولی در امتحانات با توجه به رقابتی بودن آزمون ها تحمل می کنند. همچنین تألیف یا حتی مطالعه مقالات معتیر نیاز به تسلط بر گرامر و واژگان زبان انگلیسی دارد.

جزوه پیش رو شامل سه قسمت اصلی است:

۱) گرامر: در این قسمت فقط موارد ضروری و اساسی بیان شده و مطالعه بیشتر در صورت نیاز به خواننده واگذار گردیده است.

۲) ریشه شناسی (پیشوندها): در این بخش با پیشوندهای رایج زبان انگلیسی و تأثیر آنها بر معنای لغات آشنا می شوید. با تسلط بر این بخش علاوه بر یادگیری اصولی صدها لغت کاربردی، نسبت به تخمین حدودی معنای لغات جدید و یادگیری موثرتر آنها توانمند خواهید شد.

۳) ریدینگ: در این قسمت تعدادی متون زبان انگلیسی با موضوعات مختلف ارائه گردیده است. شما با مطالعه این بخش، واژگان و عبارات مهم زیادی را به دایره واژگان خود اضافه کرده و گام موثری برای یادگیری کامل تر زبان انگلیسی برخواهید داشت.

لازم به ذکر است حتما بعد از مطالعه این جزوه نسبت به مرور مطالب و تمرین آنها با حل تست از منابع دیگر (مثلا سوالات کنکور سال های گذشته) اقدام کنید.

 

دانلود ۱۷ صفحه از جزوه به عنوان نسخه دمو

این جزوه برای افراد زیر مفید است:

  • دانشجویانی که قصد نوشتن مقاله به زبان انگلیسی دارند.
  • داوطلبان کنکور ارشد و دکترا
  • داوطلبان آزمون های استخدامی
  • افرادی که قصد مهاجرت و اپلای تحصیلی دارند.

نویسنده: احسان باهنر

ناشر: پرومایزر

سال انتشار: آذر ۱۴۰۱

تعداد صفحات: ۶۱ صفحه

روش دریافت: لینک دانلود

قیمت: ۹۵ هزار تومان

قیمت با تخفیف رونمایی از محصول جدید: ۶۹ هزار تومان

پرداخت آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید