اول از همه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد من به این لینک مراجعه کنید.

“یک احمقِ با برنامه، می‌تواند یک نابغۀ بدون برنامه را شکست بدهد.”

وارن بافت

اعتبار گوینده در بهتر پذیرفتن این حرف بی‌تاثیر نیست، جمله را که می‌خوانی با خودت می‌گویی؛ به جای اینکه بیش از این به خاطر حماقتم افسوس بخورم، بهتر است برنامه‌ریزی منظمی داشته باشم. بالاخره وارن بافت روزنۀ امیدی نشان داده. او که احمق نیست!

به طور خلاصه باید بگویم که از سال ۱۳۹۲ فعالیت مستمری در فضای آنلاین و در رشته مهندسی نفت داشته‌ام. از وبلاگ کنکور نفت شروع کردم و به سایت پرومایزر رسیدم.

لیسانس را مهندسی نفت در دانشگاه تهران خواندم، ارشد را مهندسی مخزن در دانشگاه صنعت نفت و امریه‌ام را هم در دانشگاه صنعت نفت بودم. سه سال و نیم مهندس بهره‌بردار در شرکت توسعه نفت و گاز پرشیا بودم و از دی ماه ۱۴۰۱ نیز به عنوان مهندس بهره‌بردار در ستاد شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب شروع به کار کردم.

اسفند ۹۷ اولین کتابم با عنوان “مبانی چاه‌آزمایی کاربردی” را چاپ کردم.

و در آخر این نکته را هم بگویم که تا این لحظه ویدئوهای درسی و نرم‌افزاری متعددی را با دوستانم ضبط کرده‌ایم (این لینک) که در انتشارات آنلاین پرومایزر می‌توانید مشاهده کنید.

از سال ۹۳ تا ۹۶ مدام به افراد صنعتی و دانشگاهی در سرتاسر دنیا ایمیل و پیام (در لینکدین) می‌زدم و سوالاتم در حوزه دکترا، کار، اپلای، مباحث روز دنیا و غیره را دقیق و با جزئیات می‌پرسیدم. طی این پروسه چند ساله، اطلاعاتم بسیار دقیق شد و از آن پس نقشه راه کاری و تحصیلی خودم را به صورت کاملاً واضح ترسیم کردم و همچنان نیز در همان مسیر هستم.

با توجه به درخواست‌های متعدد دوستان و دانشجویان عزیز برای مشاوره با من از طریق زیر می‌توانید برای تنظیم زمان مشاوره هماهنگ کنید. پس از بررسی‌های لازم توسط بنده، زمان مشاوره تعیین خواهد شد.

یک پیام به من بزنید و دغدغه‌ها و چالش‌های خود را بیان کنید:

salmani.sgh@gmail.com

آیدی تلگرام صادق سلمانی

موضوعات مشاوره فردی:

  • طراحی کسب‌و‌کار آموزشی و محتوا محور
  • طراحی مسیر شغلی شخصی‌سازی شده برای فرد و برنامه‌ریزی برای شماره ۱ شدن در یک حوزه مشخص
  • ترسیم آینده تحصیلی و کاری شما و انتخاب زمینه تحصیلی و کاری مناسب برای شما

 

هزینه مشاوره تک جلسه‌ای: ۳۰۰ هزار تومان

پرداخت آنلاین

 

کار من این است که طی مشاوره، شما را از سردرگمی رها کنم

و یک نقشه راه خیلی واضح برای ادامه مسیر زندگی تحصیلی و کاری شما ترسیم کنم.

تصور من این است که شما می‌خواهی از “موقعیت فعلی” به “موقعیت دلخواه” بروی. کاری که من می‌کنم این است که پلی مطمئن ایجاد می‌کنم تا شما با قدم گذاشتن بر روی آن به سمت موقعیت دلخواهت نزدیک‌تر شوی.

 

کوچینگ شماره ۱

دیدگاهتان را بنویسید