بلاگ

برنامه ویژه درس چاه‌آزمایی کنکور ارشد و دکترا در تابستان ۹۸ (۵ مرحله آزمون آزمایشی + مشاوره و آموزش آنلاین)

در این طرح هم آموزش‌های کاربردی (کتاب + ویدئو) دریافت می‌کنید و هم مشاوره و پاسخ‌گویی به سوالات درسی و هم ۵ مرحله آزمون آزمایشی

از آنجایی که خودم همیشه از حضور در کلاس درس نفرت داشته‌ام و خودخوانی را بهترین روش یادگیری می‌دانم، از سال ۹۳ تا کنون در این فکر بوده‌ام که چکار میشه کرد تا بساط تمام کلاس‌های حضوری در دانشگاه‌ها و موسسات برچیده بشه و دانشجویان تمام نیازهای علمی خود را به صورت آنلاین برطرف کنند!

البته من شخصاً دو ترم حل تمرین (TA) درس چاه‌آزمایی برای دانشجویان ترم ۷ دانشکده نفت اهواز بوده‌ام و تجربه تدریس حضوری را هم دارم ولی هیچ چیز جای آموزش آنلاین را نمی‌تواند بگیرد.

سال ۹۴ شروع به نگارش کتاب چاه‌آزمایی کردم که خوشبختانه اسفندماه سال ۹۷ به چاپ رسید (لینک کتاب ولتست). همچنین ویدئوهای آموزش درس چاه‌آزمایی را که بیش از ۱۱ ساعت است در سال ۹۷ ضبط و در وبسایتم قرار دادم (لینک ویدئوهای آموزش درس ولتست).

پس با این دو کار (کتاب + ویدئو) من تمام نیازهای دانشجویان را برای درس چاه‌آزمایی برطرف کردم و امروز با اطمینان می‌گویم که شما با مطالعه این دو منبع قادر به پاسخ‌گویی به تمام سوالات درس چاه‌آزمایی در کنکور ارشد و دکترا خواهید بود و تضمین می‌کنم که درصد شما ۱۰۰ درصد خواهد بود. این کتاب همچنین برای تمام کسانی که قصد آمادگی برای مصاحبه‌های شغلی را دارند نیز بسیار مناسب است.

یکی از مشکلات اصلی دانشجویان در زمان استارت مطالعه برای کنکور ارشد یا دکترا، سردرگمی آنها برای انتخاب بهترین منابع و نداشتن نقشه راه است. به نظرم با داشتن یک برنامه تضمینی و همچنین نقشه راه مناسب، تقریبا همه افراد توانایی کسب رتبه بسیار عالی را در کنکور خواهند داشت. من در برنامه ۳ ماهه تابستان که مختص درس ولتست کنکور ارشد و دکترا هست، موفقیت شما در این درس را تضمین می‌کنم. فقط کافی است که به من اعتماد کنید و در ادامه نتایج خودتان را مشاهده کنید.

در این برنامه ویژه، ۵ مرحله آزمون آزمایشی ۱۰ سواله مختص درس چاه‌آزمایی نیز برگزار خواهد شد و سوالاتی طرح می‌شود که شما را جهت مطالعه دقیق‌تر این درس ترغیب نماید.

تاریخ‌های برگزاری آزمون‌های آزمایشی درس چاه‌آزمایی:

آزمون اول: ۲۱ تیر ۹۸

آزمون دوم: ۱۱ مرداد ۹۸

آزمون سوم: ۱ شهریور ۹۸

آزمون چهارم: ۲۲ شهریور ۹۸

آزمون پنجم: ۷ مهر ۹۸

 

در تاریخ ۷ تیر با همه دوستانی که در این برنامه ویژه ثبت نام کرده‌اند، مفصلا در مورد شرایط تحصیلی‌شان صحبت خواهم کرد و برنامه ویژه‌ای برای درس چاه‌آزمایی خواهیم ریخت. این دوره مخصوص کسانی است که قصد دارند به تمام سوالات درس چاه‌آزمایی کنکور ارشد و دکترا مهندسی نفت جواب صحیح بدهند.

مواردی که با ثبت نام در این برنامه ویژه دریافت خواهید کرد:

کتاب چاه‌آزمایی کاربردی + ویدئوهای آموزش درس چاه‌آزمایی + مشاوره جهت نحوه مطالعه درس چاه‌آزمایی + ۵ مرحله آزمون آزمایشی مختص درس چاه‌آزمایی + پاسخ‌گویی به سوالات درس چاه‌آزمایی تا روز کنکور

هزینه شرکت در این برنامه ویژه (تحت نظارت مستقیم صادق سلمانی): ۲۶۵ هزار تومان

تاریخ شروع دوره آنلاین: ۷ تیر ۹۸

تاریخ پایان دوره آنلاین: ۷ مهر ۹۸

تذکر: با شرکت در این برنامه به هیچ‌گونه منبع، کلاس، استاد و صرف هزینه دیگری نیاز نخواهید داشت. همه گونه حمایت خواهید شد.

(مشاهده نمونه ویدئوها و توضیحات بیشتر در مورد ویدئوهای درس چاه‌آزمایی)

نحوه مطالعه درس چاه آزمایی برای کنکور ارشد و دکترای مهندسی نفت:

۱. ترسیم برنامه مطالعاتی برای درس چاه آزمایی توسط صادق سلمانی و مشاوره و پاسخ گویی به سوالات درسی

۲. ابتدا باید مرور سریعی بر درس مخزن یک و همچنین درس معادلات دیفرانسیل داشته باشید. البته هر مبحثی از این دو درس که پیش نیاز درس چاه‌آزمایی هستند را من در فصول ابتدایی “کتاب چاه‌آزمایی کاربردی” آورده‌ام و شما نیازی به مرور آن دو درس برای شروع درس چاه‌آزمایی نخواهید داشت.

۳. سوالات کنکورهای ارشد و دکترای سال‌های ۹۳ تا ۹۸ را به دقت بررسی کنید (برای مثال این لینک را ببینید) تا متوجه شوید که طراحان بیشتر روی چه مباحثی تمرکز کرده‌اند. این کار به شما خط مشی مشخصی برای مطالعه درس چاه‌آزمایی خواهد داد. این کار را نیز در طرح آموزش – مشاوره درس چاه‌آزمایی خودم انجام داده‌ام. خیالتان راحت 🙂

۴. یازده ساعت ویدئوهای آموزشی درس چاه‌آزمایی را با دقت مشاهده کنید. نیازی به جزوه‌نویسی نیست. من در برنامه مشاوره به شما خواهم گفت که هر ویدئو مرتبط با کدام صفحات کتاب چاه‌آزمایی کاربردی است. بنابراین شما با صرف زمان بسیار اندک قادر به مطالعه مفاهیم و مباحث مهم درس چاه‌آزمایی خواهید بود.

۵. پس از اتمام مشاهده ویدئوها، حال باید کتاب چاه‌آزمایی کاربردی را باز کرده و از صفحه اول آن شروع به مطالعه کنید. دقت کنید که مطالعه فصول ۲۰، ۲۱ و ۲۲ برای داوطلبان کنکور ارشد و دکترا اصلا نیازی نیست! هر آن چیزی که در کتاب نوشته شده مهم است و از هیچ نکته و مطلبی سرسری نگذرید. به تمام سوالات درسی شما در طرح مشاوره پاسخ داده خواهد شد.

۶. شرکت در کنکور و کسب درصد ۱۰۰. 

 

همین الآن یک پیام به من بدهید:

آیدی تلگرام

ایمیل: salmani.sgh@gmail.com

(ظرفت مدت حداکثر ۱۲ ساعت جواب خواهم داد)

 

دیدگاهتان را بنویسید