اگر دنبال فرصتی برای یادگیری آسان و مفهومی درس چاه‌آزمایی بدون نیاز به هیچ‌گونه کلاس و استاد و منبع دیگری هستی این کتاب برای شما نوشته شده است.

از اواخر دوره کارشناسی که در انستیتو مهندسی نفت دانشگاه تهران درس می‌خواندم، علاقه زیادی به ولتست پیدا کردم و همان موقع‌ها با دکتر مهدی منصوری شروع به همکاری در یک کار پژوهشی ولتستی کردم. ایشان بهترین منتور من در زمینه مهندسی نفت بوده‌اند و همواره او را الگوری خود قرار داده‌ام. 
 
پروژه کارشناسی ارشد من نیز در زمینه ولتست و شبیه‌سازی و تحت راهنمایی دکتر عبدالنبی هاشمی بود.

در حین ارشد و بعد از آن، دو ترم TA درس ولتست در دانشکده نفت اهواز بودم و سپس با همکاری دکتر شاهین کُرد و مهندس علی حاجی‌زاده (مهندس بهره‌برداری شرکت مهندسی و توسعه نفت) در مدت سه سال کتاب ولتست بسیار کاملی نوشتیم که مطمئناً ارزش رفرنس بودن در ایران را دارد.

من هم اکنون در واحد ولتست اداره مهندسی بهره‌برداری شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب مشغول به کار می‌باشم.

بعد از ۹ سال فعالیت مستمر در زمینه ولتست، هم‌اکنون کامل‌ترین پکیج آموزش چاه‌آزمایی (ولتست) در ایران را تهیه کرده‌ام.

قبلاً ویدئوهای آموزش درس ولتست و ویدئوهای آموزش نرم‌افزار تحلیل داده‌های ولتست با نرم‌افزار سفیر را در سایت پرومایزر قرار داده‌ام.

 

کاربردی‌ترین کتاب چاه‌آزمایی ایران در اسفندماه ۱۳۹۷ چاپ شد!

مولفان: مهندس صادق سلمانی، مهندس علی حاجی‌زاده، دکتر شاهین کُرد

تعداد صفحات کتاب چاه‌آزمایی کاربردی: ۵۰۶ صفحه

نسخه چاپی کتاب به اتمام رسیده است.

کتاب رنگی می‌باشد.

دانلود فهرست مطالب و تعدادی از صفحات کتاب

قیمت نسخه PDF کتاب: ۱۰۵ هزار تومان

 

 

🔸تمام مباحثِ مفهومی، کاربردی و تفسیری چاه‌آزمایی با استفاده از جدیدترین و بهترین رفرنس‌های چاه‌آزمایی دنیا نوشته شده‌اند. در انتهای کتاب نیز مثال‌هایی از چاه‌های ایران به همراه تفسیر آن‌ها وجود دارد. مباحث متفرقه مانند لاپلاس معکوس عددی در چاه‌آزمایی و همچنین شبیه‌سازی داده‌های چاه‌آزمایی نیز در این کتاب گنجانده شده است. در ضمن آخر هر فصل تمرین‌های متعدد به همراه حل آن‌ها وجود دارد.

🔹این کتاب بهترین رفرنس برای یادگیری مفاهیم پشت نرم‌افزار سفیر است و این حرف را با یقین می‌زنم. تمام مباحث مطرح شده با نگاه به نرم‌افزار سفیر است.

🔸تمام دانشجویان لیسانس و ارشد و همچنین داوطلبان کنکور ارشد و دکترا مهندسی نفت با خیال راحت این کتاب را به عنوان تنها منبع خود انتخاب کنند و به هیچ منبع دیگری نیاز نخواهند داشت.


خرید PDF کتاب چاه‌آزمایی کاربردی: ۱۰۵ هزار تومان 

تهیه ویدئوهای آموزش درس ولتست: ۴۲۰ هزار تومان

(مشاهده نمونه ویدئوها و توضیحات بیشتر در مورد ویدئوهای درس چاه‌آزمایی)

دوره جامع چاه آزمایی (طراحی، عملیات و تفسیر با نرم افزار سفیر) + پشتیبانی همیشگی صادق سلمانی: این دوره شامل طراحی تست، نحوه انجام عملیات و در نهایت تفسیر داده‌های اخذ شده در طول عملیات با نرم افزار سفیر (ورژن ۴.۰۲ و ۵.۲۰) می‌باشد و کامل‌ترین دوره آموزش مبحث چاه‌آزمایی و نرم‌افزار سفیر در ایران است. هدف اصلی من در این دوره آن است که اگر فردا روزی به عنوان مهندس بهره‌بردار یا مهندس مخزن در یک شرکت نفتی مشغول به کار شدید و از شما خواسته شد که داده‌های چاه‌آزمایی را تفسیر کنید، با اعتماد به نفس کامل و با علم به اینکه مسلط به این مبحث هستید، مسئولیت تفسیر داده‌های چاه‌آزمایی را به راحتی بپذیرید.

با تهیه این دوره، تمام فایل های چاه آزمایی اعم از فایل PDF کتاب صادق سلمانی و ویدئوهای آموزش درس چاه آزمایی را نیز دریافت خواهید کرد.

هزینه دوره: ۸۳۰ هزار تومان

اطلاعات بیشتر و تهیه دوره جامع چاه‌آزمایی

8 Comments

Join the discussion and tell us your opinion.

دیدگاهتان را بنویسید