بلاگ

دانلود تکنیکال رفرنس نرم افزارهای سفیر و امراد

نرم افزار سفیر و امراد

در این پست می‌خواهم تکنیکال رفرنس نرم‌افزارهای سفیر (Saphir) و امراد (Emeraude) را معرفی کنم. اگر در حال کار با این دو نرم‌افزار هستید، مطالعه این کتاب‌ها از نون شب هم واجب‌تره! اگر دوست دارید که مفاهیم پشت نرم‌افزارهای سفیر و امراد را خیلی دقیقتر و عمیق‌تر مطالعه کنید، پیشنهاد می‌کنم حتما تکنیکال رفرنس این دو نرم‌افزار را بخوانید.

کتاب Dynamic Data Analysis (DDA) یک مرجع فنی رایگان و عمومی در مورد موضوعات تحت پوشش نرم‌افزار KAPPA است. این کتاب به سبک بسیار خوانا توسط مهندسین مجرب نوشته شده است و جنبه‌های عملی تفسیر داده‌های فشار گذرا و تولید، مدیریت داده‌ها، آزمایش سازند، آنالیز منابع غیرمتعارف و تفسیر داده‌های نگار تولید را در بر می‌گیرد. برای کسانی که مایلند تئوری‌ها را عمیق‌تر یاد بگیرند، معادلات نیز در کتاب گنجانده شده است.

کتاب Cased Hole Logging (CHL) یک مرجع فنی رایگان در زمینه آنالیز داده‌های نمودار نگار تولید (PL)، DTS و داده‌های حرارتی، کلیپرها، نویز لاگ‌ها، ارزیابی سیمان و لاگ‌های PNL است. اصول فیزیکی تکنیک‌های مختلف و همچنین کاربردهای این نرم‌افزار در زمینه نظارت بر مخزن، یکپارچگی چاه و بهینه‌سازی تولید در این کتاب ارائه شده است.

جهت دانلود این دو رفرنس باید در سایت کاپا ثبت‌نام و منتظر تایید از طرف پشتیبان سایت باشید. من پس از ثبت‌نام، این دو کتاب را دانلود کرده‌ام.

برای دانلود هر کدام از کتاب‌ها بر روی عکس‌های زیر کلیک کنید.

حجم فایل: ۲۹ مگابایت

تعداد صفحات: ۳۶۶ صفحه

زبان: انگلیسی

تاریخ انتشار: ۲۰۲۱

نرم افزار سفیر

حجم فایل: ۴۹ مگابایت

تعداد صفحات: ۸۵۲ صفحه

زبان: انگلیسی

تاریخ انتشار: ۲۰۲۰

پیشهاد برای مطالعه: دوره جامع چاه‌آزمایی (طراحی، عملیات، تفسیر با نرم‌افزار سفیر)

پیشهاد برای مطالعه: آموزش مقدماتی تفسیر داده‌های PLT توسط نرم‌افزار امراد

دیدگاهتان را بنویسید