بلاگ

گفتگو با آقای امین بمانی در مورد کار در پتروشیمی‌ها برای فارغ‌التحصیلان مهندسی نفت + دانلود منابع آزمون

مهمان گفتگو دوست خوبم آقای امین بمانی بودند که هم اکنون کارمند پتروشمی بندر امام هستند. ایشان در سال ۱۴۰۰ از طریق آزمون پتروشیمی بندر امام و با طی مراحل آزمون کتبی و مصاحبه‌های فنی جذب پتروشیمی بندر امام شدند.

آقای بمانی کارشناسی (ورودی سال ۹۰) و کارشناسی ارشد (ورودی سال ۹۴) را در دانشگاه صنعت نفت (رشته مهندسی نفت) بودند. هم اکنون نیز دانشجوی دکترای مهندسی نفت در دانشگاه امیرکبیر هستند.

لازم به ذکر است که آقای امین بمانی بورسیه دانشگاه صنعت نفت بوده‌اند و در حال حاضر امکان جذب در وزارت نفت (شرکت نفت فلات قاره) را نیز دارند.

در ویدئوی زیر می‌توانید صحبت‌های کامل آقای بمانی را در مورد نحوه آمادگی برای آزمون‌های استخدامی پتروشیمی‌ها و همچنین منابع مطالعاتی و شرایط کاری مطالعه بفرمایید.

برای دانلود ویدئوی گفتگوی یک ساعته صادق سلمانی با امین بمانی بر روی تصویر زیر کلیک کنید:

در انتهای گفتگو، ایشان یک سری فایل جهت مطالعه دروس عمومی آزمون‌های استخدامی پتروشیمی‌ها در اختیار من گذاشتند که با کلیک بر روی لینک زیر می‌توانید دانلود کنید:

دانلود منابع مطالعاتی دروس عمومی (زبان، هوش، کامپیوتر و ادبیات فارسی) برای آزمون‌های استخدامی پالایشگاه و پتروشیمی

 

با صحبت‌هایی که با آقای امید اصغری (موسس سایت آکادمی مهندسی شیمی) داشته‌ام، ایشان کد تخفیف ۱۰ درصدی برای دوستان مهندسی نفت که قصد تهیه منابع دروس مهندسی شیمی برای آزمون‌های پتروشیمی و پالایشگاهی دارند را در نظر گرفته‌اند. آموزش‌های این سایت مورد تأیید آقای بمانی نیز بوده است و خودشان از برخی آموزش‌های آکادمی مهندسی شیمی استفاده کرده‌اند.

وارد سایت آکادمی مهندسی شیمی (این لینک) شوید و پس از انتخاب محصول، کد تخفیف salmani را جهت اعمال تخفیف ۱۰ درصدی وارد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید