بلاگ

آموزش ویدئویی نرم‌افزار متلب ویژه مهندسان نفت و شیمی

آموزش نرم افزار متلب

آشنایی با نرم‌افزار متلب

نرم‌افزار متلب (Matlab)، مخفف Matrix Laboratory، یک نرم‌افزار کامپیوتری تازه بهینه شده برای انجام محاسبات مهندسی و علمی است. برنامه متلب، دربرگیرنده یک کتابخانه وسیع از توابع از پیش تعریف شده است که انجام برنامه‌نویسی تخصصی را ساده‌تر و راحت‌تر می‌کند.

متلب، یک نرم‌افزار وسیع و عظیم با امکان دست‌یابی به منبع غنی از توابع مختلف است. این نرم‌افزار یکی از نرم‌افزارهای قدرتمند مهندسی می‌باشد که در نوع خود بی‌نظیر است و کاربرد گسترده‌ای در حل مسائل مهندسی دارد. این نرم‌افزار برای رفع نیاز ریاضی دانشجویان و کسانی که با محاسبات عددی و به ویژه جبر خطی سروکار دارند تهیه شده است. هدف اولیه این نرم‌افزار، قادر ساختن دانشمندان و مهندسین به حل مسائل شامل عملیات ماتریسی بدون نیاز به نوشتن برنامه در زبان‌های متداول همچون C  و FORTRAN بود. با گذشت زمان ، قابلیت‌های بسیار بیشتری به این نرم‌افزار افزوده شده است به طوری که در حال حاضر متلب، به ابزار پر قدرتی برای ترسیم داده‌ها، برنامه‌نویسی و انجام محاسبات مهندسی و پژوهشی تبدیل شده است.

۳ ساعت از آموزش به عنوان نسخه دمو در ادامه آورده شده است:

لینک دموی ویدئوها (پارت اول)

لینک دموی ویدئوها (پارت دوم)

لینک دموی ویدئوها (پارت سوم)

لینک دموی ویدئوها (پارت چهارم)

لینک دموی ویدئوها (پارت پنجم)

لینک دموی ویدئوها (پارت ششم)

سرفصل های ویدئوهای آموزشی نرم‌افزار متلب

آموزش نرم افزار متلب

مدرس: جواد فرزانه

ناشر: پرومایزر

زبان: فارسی

مدت زمان: ۳۰ ساعت

زمان انتشار: مهر ۱۴۰۱ 

حجم فایل‌ها: حدود ۳ گیگ

روش دریافت: اسپات پلیر

درباره مدرس:

آقای جواد فرزانه دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته مهندسی نفت و گرایش مخازن هیدروکربوری از دانشگاه صنعت نفت می‌باشند. ایشان علاقه مند در زمینه‌های نرم‌افزارهای نفتی و همچینین برنامه‌نویسی می‌باشند و در زمینه کاربرد مایعات یونی و آب هوشمند در مخازن کربناته و ماسه‌ای، به صورت آزمایشگاهی پژوهش داشته‌اند و دوره‌های نرم‌افزاری زیادی از جملهWinProp ،Saphir ،PVTi ،GUI  Office ،MATLAB ،PVTSim و… را در دانشگاه صنعت نفت و دیگر موسسات برگزار کرده‌اند.

مفید برای:

تمام گرایش‌های مهندسی نفت در مطقع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا

کلیه رشته‌های مهندسی

با شروع یادگیری، یک کلیک فاصله دارید. همین حالا شروع کنید.

آموزش ویدئویی نرم‌افزار متلب ویژه مهندسان نفت

قیمت: ۳۰۶ هزار تومان

 

4 Comments

Join the discussion and tell us your opinion.

دیدگاهتان را بنویسید