بلاگ

۶ برنامه اصلی سایت پرومایزر برای سال ۱۴۰۱

برنامه ریزی برای سال 1401

شاید با خود بگویید که خیلی زود استارت برنامه ریزی برای فعالیت های سایت در سال ۱۴۰۱ را زده ام، اما به نظرم الآن بهترین موقع است. 

من به پرومایزر به دید یک کسب و کار آموزش-محور نگاه می کنم و در حقیقت صاحب یک انتشارات آنلاین هستم. چه لذتی بیشتر از این؟

در ادامه سه برنامه اصلی خودم در سایت را برای شما توضیح خواهم داد:

برنامه اول:

آپدیت اساسی آموزش های سایت و یا ضبط مجدد برخی از آموزش ها در اولویت اول من هستند. همچنین نهایت تلاش خودم را می کنم تا در کنار هر آموزش، یک پشتیبان نیز جهت رفع اشکالات شما وجود داشته باشد.

برنامه دوم:

ارائه راه حل و تولید محتوا در مورد مهمترین چالش ها و دغدغه های شما جزو برنامه های اصلی من است. این کار را به صورت ضبط ویدئوهای کوتاه در پیج اینستاگرام انجام خواهم داد.

برنامه سوم:

اما در حوزه دانشگاهی هم برنامه دارم. حیف این همه دانشجوی علاقمند و مشتاق در دانشکده های نفت نیست که زمان خود را صرفاً به دلیل نداشتن هدف و یا عدم راهنمایی مناسب اتلاف می کنند؟ دلم می خواهد بتوانم مینی پروژه های کاربردی برای حل چالش های مخازن و چاه های ایران تعریف کنم تا به کمک این دانشجویان حداقل دانش را در مباحث مورد نظر بدست بیاوریم (متأسفانه کسانی که در صنعت کار می کنند معمولاً فرصت خیلی کمی برای مطالعه و آپدیت و یا حتی انتقال دانش خود دارند، بنابراین حضور دانشجویان در این زمینه بسیار کمک کننده است). 

برنامه چهارم:

در فکر انتشار یک دوهفته‌نامه یا ماهنامه با هدف مطالعه و خلاصه کردن جدیدترین مقالات دنیا که مرتبط با چالش‌های چاه‌های ایران است نیز هستم. همچنین نگارش کتابچه‌های موضوع محور نیز جزو کارهایی است که در سال ۱۴۰۱ دنبال خواهم کرد.

برنامه پنجم:

تمام فعالیت هایم در دایره “آنالیز و بهینه سازی عملکرد چاه” باشد و تمرکز خودم را در این زمینه حفظ کنم (مگر اینکه اتفاقی بیفتد و مجبور به تغییر فیلد کاری شوم!)

برنامه ششم: 

ادامه مشاوره های خصوصی با هدف رفع بلاتکلیفی و سردرگمی دوستان.

 

در کنار این کارها، نیاز به یک نفر خوش سلیقه جهت سر و سامان دادن به سایت (مسلط به وردپرس) دارم که بتواند چند مورد را در سایت اصلاح کند. مایل به همکاری هستی؟

این متن تا پایان اسفند ۱۴۰۰ بروزرسانی خواهد شد.

2 Comments

Join the discussion and tell us your opinion.

دیدگاهتان را بنویسید