بلاگ

روش متفاوت کاریابی در مهندسی نفت (برای اولین بار کامل توضیح داده‌ام) + اجرای عملی راهکارها

استخدام مهندس نفت

بدون شک کار پیدا کردن در رشته مهندسی نفت و شاغل شدن در صنعت نفت چالش بسیاری از فارغ‌التحصیلان این رشته است. فرصت‌های کاری محدود هستند و صرفاً افراد زرنگ از نحوه استخدام شرکت‌ها مطلع می‌شوند.

شرکت‌های نفتی ایرانی در همین لحظه در حال استخدام مهندس نفت هستند؛ اما مشکل اینجاست که شما با خبر نمی‌شوید!

شاید از دوستان خود شنیده باشید که هنوز موفق به پیدا کردن شغل نشده‌اند. یا اصلا نمی‌دانند که رزومه خود را کجا باید ارسال کنند. یا اینکه رزومه را ارسال می‌کنند اما دعوت به مصاحبه نمی‌شوند. شاید بارها نالیده‌اند که چرا ایمیل شرکت‌ها به ما جواب نمی‌دهند. یا اینکه شرکت‌های خوب چطوری استخدام می‌کنند. حتی خیلی‌ها شاکی هستند که چرا آگهی‌های شغلی در مهندسی نفت کم است و برایشان جای سوال است که مگر شرکت‌های نفتی نیرو استخدام نمی‌‌کنند؟

جواب همه سوالات بالا را در یک ویدئوی حدود یک ساعته داده‌ام.

حرف‌هایی کاملا متفاوت با آن چیزی که تا به این لحظه از دوستان و اساتید خود شنیده‌اید. راهکاری می‌دهم که اجرای آن نیازمند صرف مقداری زمان است اما نتیجه می‌دهد.

کارهای سخت را درصد کمی از افراد انجام می‌دهند اما همان درصد کم هستند که موفق به پیدا کردن شغل می‌شوند.

من در این ویدئو یک فرایند ۴ مرحله‌ای برای پیدا کردن کار در رشته مهندسی نفت ارائه کرده‌ام. گام دوم از این ۴ مرحله که اتفاقا مزیت این آموزش نسبت به هر آموزش دیگری هست را خودم به صورت عملی برای شما انجام داده‌ام تا هیچ ابهامی برای شما باقی نماند. قطعا بعد از دیدن این ویدئو طرز فکر شما نسبت به همه چیز عوض می‌شود و از این لحظه به روش متفاوتی عمل خواهید کرد. 


مدرس: صادق سلمانی

ناشر: پرومایزر

زبان: فارسی

مدت زمان: حدود ۱ ساعت

زمان انتشار: آذر ۱۴۰۲

روش دریافت: لینک ویدئو و اسلاید ایمیل می‌شود

 

درباره مدرس

صادق سلمانی مقطع کارشناسی خود را در دانشگاه تهران و مقطع کارشناسی ارشد را در دانشگاه صنعت نفت بوده است. دو سال امریه شرکت نفت و سپس سه سال و نیم به عنوان مهندس بهره‌‌بردار در شرکت توسعه نفت و گاز پرشیا کار کرده و در دی ماه ۱۴۰۱ از طریق بورسیه جذب شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب (ستاد مهندسی بهره‌برداری) شده است. او هم‌اکنون به عنوان مهندس بهره‌بردار در واحد چاه‌آزمایی مشغول به کار است.

این آموزش برای افراد زیر مفید و کاربردی است:

  • دانشجویان و فارغ‌التحصیلان تمام مقاطع تحصیلی

 

با شروع یادگیری، یک کلیک فاصله دارید. همین حالا شروع کنید.

آموزش روش جدید کاریابی در مهندسی نفت

قیمت آموزش: ۴۰ هزار تومان

پرداخت آنلاین

هزینه این آموزش ۱ ساعته را در حد ناچیز قرار داده‌ام تا همه دوستان بتوانند استفاده کنند.

 

پیشنهاد ویژه آموزشی: آموزش رزومه‌نویسی حرفه‌ای (ویژه صنعت نفت و گاز) + خدمات تصحیح رزومه

دیدگاهتان را بنویسید